Hej, punce! :)
Ker imam kar veliiiko novih pridobitev, sem se tokrat odločila, da razdelim objavo na dva dela.
Tukaj je prvi del. :)
Najprej nekaj običajnih stvari, ki sem jih potrebovala:
Garnier micelarna vodica, ki je moj must-have izdelek za odstranjevanje makeupa (o njej sem pred kratkim pisala tukaj), zraven še kozmetične 'vatice' - tokrat Müllerjeve (Duchesse), Balea maslo za noge, ki ga vbistvu nisem tako 'nujno' potrebovala, a me je premamila nova in simpatična embalaža. In ker sta poletje in sezona natikačev/sandal že tu (čeprav vreme govori drugače) sem za probo vzela še piling za noge Barfuss in dve maski za noge za enkratno uporabo, prav tako Barfuss. Odločila sem se tudi, da preizkusim mandljevo olje za telo, ker sem slišala že veliko pohval - pomagalo naj bi namreč pri razdraženi koži (vzela sem naravno, hladno stiskano brez uporabe topil).
Nekaj običajnih stvari, ki jih NISEM potrebovala (:P):
In sicer me je v nakup 'prepričal' DM-ov novi katalog na začetku meseca, kjer sem opazila kar nekaj (novih) stvari. Še posebej sem si želela preizkusit nov Garnier piling za telo (imam identično olje za telo, ki je odlično) in Palmolive gel za tuširanje z vonjem kokosa (jap, obsedenka s kokosom!). Videla pa sem tudi akcijo 1+1 gratis na Schauma šampone za lase, ki me je premamila, sploh ker je embalaža ogromna. Tako sem vzela verzijo za poškodovane lase (z shea maslom in izvlečki KOKOSA - diši božansko!) in Fresh it up verzijo za mastno lasišče in suhe konice (jap, moji 'zakomplicirani' lasje).
+Še nakup v Tuševi drogeriji, ker me je premamila akcija I love..gelov za tuširanje, katere zadnje čase videvam povsod, zato sem se odločila, da jih tudi sama preizkusim (saj ne da bi potrebovala še kakšen gel za tuširanje). Vzela sem vonja Kokos&Cream in Jagoda&Milkshake.
Kozmetika:
V mesecu maju me je navdušil Essence bronz eyeliner iz Beach Cruisers kolekcije, zato sem ugotovila, da želim še turkiznega (02 keep calm and go to the beach!), ker še nimam nič podobnega v svoji zbirki, ta barva pa kar kliče po poletju. A nažalost te omejene kolekcije več ni bilo v Müllerju, zato sem se odločila, da pogledam v lokalno Tuš drogerijo, kjer sem našla še skoraj nedotaknjeno kolekcijo. In.. tam sem se 'zaljubila' še v B. Cruisers bronzer (Life is a Beach) s čudovitim motivom palme na sredini, ki sem ga preprosto morala vzeti, ker je primeren za poletne dni.
Pred kratkim se je v MS odprla kitajska trgovina in seveda sem tudi jaz morala zaviti tja, saj sem vedela, da imajo Yes Love lake, katere zadnje čase videvamo povsod na blogih, instagramu. Na izbiro imajo kar široko paleto barv in kar je meni bilo najbolj všeč - imajo odtenke, ki jih ne najdeš ravno povsod, pa še cena je ugodna (1.80€). Jaz sem vzela kar tri - 2 Neon glitter-a in enega Glow in the dark (jap, SE sveti v temi, če se slučajno sprašujete), eno manikuro lahko vidite tukaj.
Pa še nekaj pripomočkov za poletje in sončne dneve:
Blogerka Mateja me je navdušila z lahko obarvano sončno kremo za obraz Balea SUNdance (ZF 30). Navdušilo me je predvsem to, da je lahka in rahlo obarvana (super za vroče dni, ko je puder pretežek) - zaenkrat sem navdušena! Poleg tega sem kupila še Balea SUNdance sončno kremo z vonjem kokosa, ki sem si jo ogledovala že nekaj časa in diši b-o-ž-a-n-s-k-o. :) Pa še en Balea gel za tuširanje, ki je primeren za po sončenju, saj naj bi imel hladilen učinek.
Swatchi:
Tako, tukaj je moj prvi del junijskih pridobitve. :) Ocene izdelkov sledijo tekom prihajajočega meseca. Katero ocene želite najprej? :)
S.
Ker imam kar veliiiko novih pridobitev, sem se tokrat odločila, da razdelim objavo na dva dela.
Tukaj je prvi del. :)
Najprej nekaj običajnih stvari, ki sem jih potrebovala:
Garnier micelarna vodica, ki je moj must-have izdelek za odstranjevanje makeupa (o njej sem pred kratkim pisala tukaj), zraven še kozmetične 'vatice' - tokrat Müllerjeve (Duchesse), Balea maslo za noge, ki ga vbistvu nisem tako 'nujno' potrebovala, a me je premamila nova in simpatična embalaža. In ker sta poletje in sezona natikačev/sandal že tu (čeprav vreme govori drugače) sem za probo vzela še piling za noge Barfuss in dve maski za noge za enkratno uporabo, prav tako Barfuss. Odločila sem se tudi, da preizkusim mandljevo olje za telo, ker sem slišala že veliko pohval - pomagalo naj bi namreč pri razdraženi koži (vzela sem naravno, hladno stiskano brez uporabe topil).
Nekaj običajnih stvari, ki jih NISEM potrebovala (:P):
In sicer me je v nakup 'prepričal' DM-ov novi katalog na začetku meseca, kjer sem opazila kar nekaj (novih) stvari. Še posebej sem si želela preizkusit nov Garnier piling za telo (imam identično olje za telo, ki je odlično) in Palmolive gel za tuširanje z vonjem kokosa (jap, obsedenka s kokosom!). Videla pa sem tudi akcijo 1+1 gratis na Schauma šampone za lase, ki me je premamila, sploh ker je embalaža ogromna. Tako sem vzela verzijo za poškodovane lase (z shea maslom in izvlečki KOKOSA - diši božansko!) in Fresh it up verzijo za mastno lasišče in suhe konice (jap, moji 'zakomplicirani' lasje).
+Še nakup v Tuševi drogeriji, ker me je premamila akcija I love..gelov za tuširanje, katere zadnje čase videvam povsod, zato sem se odločila, da jih tudi sama preizkusim (saj ne da bi potrebovala še kakšen gel za tuširanje). Vzela sem vonja Kokos&Cream in Jagoda&Milkshake.
Kozmetika:
V mesecu maju me je navdušil Essence bronz eyeliner iz Beach Cruisers kolekcije, zato sem ugotovila, da želim še turkiznega (02 keep calm and go to the beach!), ker še nimam nič podobnega v svoji zbirki, ta barva pa kar kliče po poletju. A nažalost te omejene kolekcije več ni bilo v Müllerju, zato sem se odločila, da pogledam v lokalno Tuš drogerijo, kjer sem našla še skoraj nedotaknjeno kolekcijo. In.. tam sem se 'zaljubila' še v B. Cruisers bronzer (Life is a Beach) s čudovitim motivom palme na sredini, ki sem ga preprosto morala vzeti, ker je primeren za poletne dni.
Pred kratkim se je v MS odprla kitajska trgovina in seveda sem tudi jaz morala zaviti tja, saj sem vedela, da imajo Yes Love lake, katere zadnje čase videvamo povsod na blogih, instagramu. Na izbiro imajo kar široko paleto barv in kar je meni bilo najbolj všeč - imajo odtenke, ki jih ne najdeš ravno povsod, pa še cena je ugodna (1.80€). Jaz sem vzela kar tri - 2 Neon glitter-a in enega Glow in the dark (jap, SE sveti v temi, če se slučajno sprašujete), eno manikuro lahko vidite tukaj.
Pa še nekaj pripomočkov za poletje in sončne dneve:
Blogerka Mateja me je navdušila z lahko obarvano sončno kremo za obraz Balea SUNdance (ZF 30). Navdušilo me je predvsem to, da je lahka in rahlo obarvana (super za vroče dni, ko je puder pretežek) - zaenkrat sem navdušena! Poleg tega sem kupila še Balea SUNdance sončno kremo z vonjem kokosa, ki sem si jo ogledovala že nekaj časa in diši b-o-ž-a-n-s-k-o. :) Pa še en Balea gel za tuširanje, ki je primeren za po sončenju, saj naj bi imel hladilen učinek.
Swatchi:
| od zgoraj navzdol: Essence turkizen eyeliner, Balea obarvana krema, Essence bronzer/highlighter |
Tako, tukaj je moj prvi del junijskih pridobitve. :) Ocene izdelkov sledijo tekom prihajajočega meseca. Katero ocene želite najprej? :)
S.
- četrtek, junij 26, 2014
- 12 Comments

